Nechcete aby vám inflace požírala úspory?
Inflace je stav, kdy hodnota peněz klesá. Za stejné peníze si toho koupíme méně a méně. A to je důvod, proč se tolik lidí začalo zajímat o investice. Každý jim ale nerozumí, a proto je lepší se o nich nejprve něco dozvědět a až teprve potom začít investovat. Člověk který jim nerozumí by se rozhodně minimálně ve svých investičních začátcích měl věnovat spíše méně rizikovým produktům jako jsou právě nemovitosti a nebo drahé kovy. Zlato, stříbro, platina a kameny si svou cenu drží také velmi dobře a jejich nákup nebývá rizikový. Pro začátečníky jsou toto ideální investiční komodity.

chorvatsko

Prodej apartmánů v Chorvatsku může být také velmi dobou investicí pro ty, kteří hledají stabilní investiční komoditu, kterou si koupí a za pár let ji mohou prodat. Nemovitosti jsou oblíbené jako investice nejen z důvodu růstu hodnoty a ochrany peněz před ztrátou hodnoty, ale i z důvodu že vám mohu vydělávat další peníze. Nemovitosti se běžně pronajímají a díky tomu jejich majitelé mají další zisk navíc. Kde koupit solidní nemovitost?

byty u moře

Nelíbí se vám nabídka nemovitostí ve vašem okolí? Buď můžete začít hledat mimo vaše okolí třeba v jiném kraji a nebo dokonce v zahraničí. Přímořská letoviska jsou velmi oblíbené destinace pro dovolené po celý rok. Z tohoto důvodu si můžete pořídit investiční apartmán kousek od moře. Protože právě k moři do Chorvatka jezdí tisíce lidí ročně, určitě nebudete mít problém sehnat zájemce o pronájem bytu alespoň na týden. A kdo ví, třeba budete chtít strávit penzi u moře, takže se vám nákup takového bytu vyplatí dvojnásob. Ceny za zahraniční přímořské apartmány jsou podobné jako za byty ve větších městech v ČR, což je důvod, proč stále více lidí volí jako investici zahraniční byt u moře před bytem někde u města, za který dáte stejné peníze.