Pěkné košile

Byla jsem velice překvapená, když můj bratr chtěl, abych sehnala někoho, kdo mu udělá nějakou reklamu na jeho podnikání. Můj bratr podnikal v tom, že pronajímal různé zahradní stroje anebo takové stroje, které jsou na pole a zajímá se také o agrozemědělství. A proto jsem si řekla, že opravdu nejlepší bude, kdyby se také toho chopila nějaká reklamní agentura. Jenomže já jsem právě vystudovala reklamní školu, tak bratr po mě pro mě chtěl také něco udělat, abych už měla konečně svou první zakázku. Řekl, že to řádně proplatí, takže jsem si říkala, že vlastně mi bude od věci, když se o tohle pokusím.

Kam dáte potisk?

A navíc to může být opravdu skvělá příležitost a možná to potom taky zapíšu do svého portfolia. A bratr chtěl, abych sehnala někde různé látky a potom nechala udělat košile s potiskem. A měly to být košile s potiskem, kde bude jeho název firmy a jeho jméno anebo také různé obrázky, jako například zahradní technika a podobně. Byla jsem docela nadšená, protože mě by absolutně vůbec nenapadlo, že bych měla sehnat nějaké látky abych udělala reklamní košile, jako reklamní předměty anebo reklamu. Protože jsem se zeptala ještě svého bratra, jak by uvažoval anebo jak by si to přesně představoval. Takže mi bratr také nakreslil různé obrázky, abych měla takovou reálnější představu, jaké budou jeho reklamní předměty, respektive košile s potiskem, měly vypadat. Když mi to potom bratr nakreslil, tak jsem měla už o něco lepší představu. On chtěl vlastně něco takového křiklavého a zářivého.

Kvalitní košile.

Takže jsem si řekla, když budu dělat košile v ostře zelené barvě a v ostře oranžové barvě, že to bude naprosto ideální značka. A potom na to dám opravdu černé nápisy anebo tam dám různé barevné obrázky, takže to opravdu budou košile s potiskem a budou samozřejmě k nepřehlédnutí a budou takové originální. Podle mého názoru, když je reklama opravdu hodně výrazná anebo něčím zaujme na první pohled, tak je opravdu vysoká pravděpodobnost, snad devadesát procent, že si jí všimne opravdu co nejvíce lidí. Pokud uděláte opravdu jenom obyčejnou reklamu, tak je malá pravděpodobnost, že si toho někdo všimne.

K čemu vám budou dobré nálepky na bradavky

Na otázku, zda to mají v současné společnosti těžší muži nebo ženy z hlediska vnímání erotiky z pohledu společenského vystupování, je obtížné odpovědět. Jestliže si totiž muž i žena vyjdou do společnosti v kostýmu a saku s kravatou, například do divadla nebo na firemní večírek, v některých případech jsou oba vystaveni pohledům okolí a zřejmě i nevybíravým reakcím. Mužům se to stává, jestliže je nějaký podnět ve společnosti eroticky vzruší a ztopoří se jim penis, což je poměrně dobře viditelný jev i přes látku kalhot. A pokud si žena oblékne průsvitnější halenku bez podprsenky, a jsou nápadně viditelné bradavky, vyvolá to doslova poprask.

žena s halenkou

Zatímco mužům v tomto směru je obtížné pomoci, žena mají řešení přímo na dosah ruky. Nechtějí-li nosit podprsenku, čemuž se ani nelze divit, protože je to nepříjemný svírající korzet, a chtějí si ulevit a cítit se přirozeně i ve společenském oděvu, mohou využít nálepky na bradavky.

Je to jakási samolepka ze zdravotně nezávadného materiálu, ve tvaru kruhu, která se nalepí na bradavku, a tam setrvá po celou dobu, dokud ji neodlepíte. Spolehlivě zakryje bradavku na několik hodin, což je v případě společenské události zcela namístě. Jestliže totiž nejsou vidět bradavky, i přesto, že jsou obrysy ňader dobře patrné, nevyvolává to prakticky žádné erotické vzrušení a společenský problém. Zároveň se tím napomáhá mužům, kterým by se v důsledku toho mohl ztopořit penis, a jistě si dovedete představit komičnost celé situace.

dívka s papírovou vlaštovkou

Pohyb bez podprsenky má pro ženy ještě jednu podstatnou výhodu, a sice umožňuje přirozenou práci svaloviny hrudního koše, která udržuje poprsí v přirozeném, tedy mimo jiné i velmi hezkém tvaru. Pokud nosíte podprsenku pravidelně, svaly ochabují a nemohou dobře plnit svou funkci. Je to podobné, jako když vám nasadí sádru na zlomenou nohu a za měsíc vám ochabnou svaly tak, že je musíte rehabilitovat a rozcvičovat, anebo pokud obouváte nevhodnou obuv a nechodíte častěji naboso, ochabnou svaly klenby chodidla a budete mít náběh na plochou nohu.

Nefunguje u vás sex?

Jen naprostému minimu lidí funguje vztah bez sexu. Zejména v dlouhodobém vztahu je potřeba pečovat i o intimitu, která se s přibývajícími roky vytrácí. To že už po sobě lidé neskočí sotva se vidí ve dveřích od bytu je naprosto normální. Zpočátku jsou partnerské vztahy hodně postaveny na sexualitě, ale později je potřeba řešit bydlení, rodinu a péče o děti a všechny povinnosti okolo domácnosti člověka unaví, proto sex není co býval.

pouta na ruce

Nejen únava je zabijákem vztahů
I přes únavu je potřeba si občas najít čas na nějaké intimní hrátky, protože utužují a udržují vztahy. Jenže únava není zdaleka jediným problémem, který páry musí řešit. Zdravotní indispozice jsou další zabiják intimity, což může vést až k rozchodu. Únava je jedna věc, ale ztráta chuti na sex nebo ztráta přitažlivosti je daleko horší. Muži mívají problémy s erekcí, na které brkávají Viagru, která dokáže přivodit erekci a umožnit tak styk. Ale o u žen?

Ani ženy to nemají snadné
I u žen se mohou objevovat problémy, které jim znemožňují intimní život. Jedním z nich je ztráta chuti na sex a suchost v intimních partiích. Je možné používat různé lubrikační gely a nebo dokonce přípravky které podporují zvlhčení intimních partií, ale jejich používání není moc komfortní a ani přitažlivé. Je lepší používat přípravky, které dokážou zvýšit chuť na sex i vlhkost. Dámská Viagra toto dokáže. Je k dostání volně na internetu protože jde o doplněk stravy a nikoliv o lék na předpis, který koupíte jen v lékárně.

sexy pár

Zastavte úpadek vašeho intimního života a postarejte se o to, abyste spolu zase spali jako dříve. Nejde jen o samotný akt ale právě o intimitu, která je pro každý vztah velice důležitá. Díky přípravkům pro ženy může být váš sexuální život opět tam kde byl ještě nedávno. I přes všechny povinnosti a únavu to může být zase divoké jako na začátku.

Tepelné čerpadlo pro levnější a komfortnější bydlení

V okolí Plzně je velmi zajímavá krajina, především je protkána říčními toky, které meandrují v částečně zalesněné krajině, a na své si tu v létě přijdou zejména cykloturisté a vodáci, splouvající Berounku nebo Úhlavu. Jakmile však léto skončí a nastává sychravý podzim, bývá zde poměrně chladno, vzhledem k blízkosti západních hranic, odkud do naší země směřují četné zvlněné studené frontální systémy. Léto je ne Plzeňsku docela krátké, a tamní obyvatelé si rádi na podzim začnou přitápět. Současné ceny energií však vytváří dilema, zda si přitopit i za cenu vyššího výdeje z vlastní kapsy, anebo se raději teple obléknout do vlněných ponožek a svetrů.

regulační ventil topení

Tyto a podobné otázky trápí zejména obyvatele domů s plynovými kotli nebo s elektrickými kotli či přímotopy, protože zejména cena zemního plynu, a od ní se odvíjející ceny elektrické energie, jsou tím hlavním důvodem znepokojení. A není divu, vždyť jde o velmi neúsporné topné systémy, na něž se nechala zlákat řada domácností, a teď si s prominutím „drbou hlavu“.

Prozíraví lidé to řeší jinak. Mají v domě k dispozici krb na dřevo a kombinují jej s tepelným čerpadlem. Krb slouží spíše pro navození útulné atmosféry a pro příjem hostů, kteří jistě uvítají plápolání otevřeného ohně a praskání bukového dřeva, zatímco tepelné čerpadlo v Plzni a okolí zajistí stabilní dodávku tepla po celý rok jen pomocí termostatu a bezpracně.

vytápění domu

Výhodou tepelných čerpadel je jejich úsporný provoz, dokážou ušetřit až tři čtvrtiny nákladů na elektrickou energii v porovnání s běžnými způsoby vytápění. Uvádí se, že se jedná o druhý nejúspornější topný zdroj, hned za palivovým dřevem. Kombinace krbu a tepelného čerpadla je tedy to nejúspornější a nejkomfortnější řešení, co si domů můžete pořídit. U tepelného čerpadla ovšem počítejte s delší návratností vstupní investice, která bývá vyšší, než u krbových kamen či krbů.