Návštěva zubaře asi pro žádného člověka není moc příjemná. A já nejsem žádná výjimka – návštěvy u zubaře mě upřímně vždycky docela dost děsily, a to beze srandy. Odmala se bojím lékařů a mám z nich strach. Ale z žádného ne tak, jako ze zubaře. Není to prostě příjemná návštěva. Takhle jsem to měla docela dlouhou dobu. Chodila jsem k zubaři, který teda nebyl úplně ohleduplný. Až jednou jsem si řekla, že bych zubaře měla změnit, protože se pokaždé nechci bát, když jej budu muset navštívit. Zkusila jsem jinou zubní kliniku Doctordent a nedá se to srovnat.

a

Proč my?

Tato klinika se o svoje pacienty zajímá. Vždycky ke mně byli příjemní a milí. Navíc nikdy jsem na termín dlouho nečekala a když jsem měla akutní problém, vždycky jsem mohla přijít bez termínu a vzali mě, což je naprosto super. Je vidět, že se o svoje pacienty zajímají, a to je v dnešní době docela vzácnost. Jen málokterý zubař, nebo zubařka vám sedne lidsky. Ale oni mi právě lidsky sedli a vůbec nemám strach z toho, když k nim jdu na kontrolu. Naopak. Vždycky je to příjemně strávený čas. Na jejich webových stránkách naleznete veškeré informace.

s

Mezi ty nejzákladnější patří právě třeba jak pacienty vyšetřují a čím, dále tam najdete ceníky za jednotlivé věci a tak dále. Myslím si, že na to, že je to soukromá zubní klinika, tak má příznivé ceny narozdíl od jiných zubařů. A navíc nemusíte mít strach k nim chodit, protože přesně ví, jak s pacientem mluvit, tak, aby se nebál a všechno mu podrobně vysvětlí. V dnešní době je mít takového zubaře velká výhra. Nabízejí i vybělení zubů, což je taky užitečná věc. Za poplatek vám vybělí zuby a budete mít krásně bílé zuby a můžete se doširoka usmát. Tak na co ještě čekáte? Určitě si s nimi domluvte schůzku a uvidíte, že dostanete kompletní péči, kterou si jako pacient jistě zasloužíte.