Některé páry jsou zasnoubené celé roky a nakonec se nevezmou, někdo se vezme ze dne na den jen tak na radnici, ale stále se většina lidí chce vzít za přítomnosti rodiny a přátel. A tak je potřeba připravit svatbu, která potěší zejména milující babičky, které se bály, že se nedožijí svatby milovaných vnoučat. Je hezké strávit tento významný den se všemi, které milujete. Jestli chcete mít svatbu na neobvyklém místě a nebo si vyberete zvláštní datum, musíte si vše začít rezervovat ihned po zásnubách, protože pokud si vyberete něco co je populární, budou to chtít všichni. Stěžejní je vybrat místo a datum svatby, protože to jsou údaje, které se píšou do svatebního oznámení.

luxusní oznámení

Žijeme sice v době kdy máme všichni telefony a internet, ale i tak se pořád oznámení tiskne a rozdává se či rozesílá poštou. Je to krásná vzpomínka na svatbu, a společně se svatebními fotografiemi vás dojme i po letech. Většina párů začíná připravovat svatbu od začátku – jakmile ví kdy a kde svatba bude, vrhají se na výběr stavebního oznámení. Stejně jako celá svatba, i oznámení může mít mnoho podob. Jednou z nich je vtipné svatební oznámení svatba-oznameni, které může rozesmát vaše hosty ještě před svatbou. Může na něm být vaše vtipná fotka, kratší historka nebo třeba vtipný verš ohledně vaší svatby. Fantazie má mnoho podob.

embosované oznámení

Jestli hledáte to nejlepší svatební oznámení pro vás dva, jste u nás správně. Zabýváme se tvorbou nejen svatebních oznámení, ale i dalších svatebních tiskovin. V poslední době je mezi nevěstami populární mít sladěné v jednom designu nejen oznámení, ale i jmenovky na stůl nebo svatební menu. Když bude všechno v jednom designu, bude vaše připravená svatba ještě hezčí. Zvolit si můžete třeba design svatebních barev a nebo všechny můžete propojit zlatou linkou. Záleží jen na vašem vkusu. Společně pro vás najdeme nejlepší řešení.