Také toužíte po tom, abyste měli řidičák? Pokud ano, tak k tomu samozřejmě budete potřebovat také řidičské oprávnění. A potom také auto. A víte, kde je nejlepší autoškola? Podle mého názoru nejlepší autoškola je v Praze. Autoškola z Prahy je podle mého názoru opravdu nejlepší. A to vážně v mnoha ohledech, protože v pražské autoškole si autoškolu udělala moje sestra, tak je můj bratr. A také já. Já jsem to udělala ihned napoprvé, už si nevzpomínám, jak moji sourozenci, ale uznávám, že pražská autoškola je podle mého názoru opravdu nejlepší a jsou tam skvělí učitelé. Měla jsem tam také skvělé učitele, kteří mi vždycky všechno vysvětlili, když jsem si nebyla něčím jistá.

Konečně mám řidičák v kapse.

Myslím si, že lidé, kteří se chtějí naučit řídit automobil, tak potřebují k tomu opravdu perfektně učitele. Takové učitele, kteří mají opravdu co nejvíce zkušeností a možností, jak žáka něco naučit. Vzpomínám si, jak jsem jednou byla v našem malém městě mimo Prahu. Tam to bylo opravdu hrozné. Tam jsem musela asi po půlce výuky odejít, protože mi tam nevyhovoval vůbec žádný učitel, ani učitelka autoškoly. Proto jsem ráda, že mi tehdy můj bratr a moje sestra oba dva doporučili, abych si dělala autoškolu v Praze. Musím uznat, že jsem udělala dobře.

Konečně mám autoškolu za sebou.

Tam jsem se asi podruhé nebo po třetí hodině ihned dozvěděla, jak se všechno, co dělá a ihned jsem věděla, že tam mi bude dobře, proto jsem také poděkovala sestře a bratrovi, že mi doporučili opravdu perfektní pražskou autoškolu, kterou jsem dotáhla až do konce. Zkoušky jsem udělala napoprvé a jízdy samozřejmě také, jenom problémy jsem měla s technikou, ale to asi každá žena. Nevím tedy, jak opravdu všechny ženy, ale já vůbec nejsem technický typ. Takže jsem se techniku na autoškolu musela opravdu hodně a složitě naučit. Musela jsem se to naučit nazpaměť, protože jinak takhle z hlavy bych to vůbec nedala. Všechny testy jako třeba značky a kdo má přednost, jsem dala z hlavy, protože tohle znám, ale techniku bohužel ne, ale v pražské autoškole se naučíte opravdu všechno.