Myslím si, že opravdu mnoha lidem se také stalo, že se jim třeba rozbil automobil a potřebovali rychle někam zajet. Protože je to opravdu nemilá událost, která se stala i mně. I když mám řidičský průkaz krátce a mám opravdu pěkné nové auto, už se mi stalo, že mi někdo ze závisti opravdu naboural auto a propíchal gumy. Já jsem si tedy první moment myslela, že to byla smutná nehoda, že třeba někdo jenom jel kolem a dostal smyk.

Využívám i autopůjčovnu.

Třeba někdo nezkušený a nebo opilý. Jenomže když jsem potom viděla také dva vpichy nějakým nožem v mém kole, tak mi to bylo úplně jasné. Akorát tedy nechápu, proč tohle někdo udělal. Byla jsem z toho velice zoufalá, protože jsem měla druhý den opravdu důležitou schůzku, takže jsem si musela zavolat taxíka. A abych ještě byla ten den opravdu pojízdná, tak jsem mimo policii ještě musela volat odtahovou službu a také potom do autopůjčovny, jestli by mi nepůjčili automobil. Zavolala jsem do autopůjčovny v Praze, kde to už mám obhlídlé a vím, že autopůjčovna v Praze mi ve všem zatím vyhověla. Opravdu vám vyjde vstříc, když potřebujete.

Ráda řídím.

Opravdu není problém se s touto autopůjčovnou v Praze domluvit, kdybyste třeba chtěli něco extra navíc a nebo, kdybyste měli nějak které nápady a nebo výtky, které by potom třeba pomohly k rozvoji této autopůjčovny v Praze. Je logické, že pokud si budete chtít od nich půjčit automobil, budete potřebovat řidičský průkaz. A také občanský průkaz. Majitelé vám všechno ukáží, jak všechno funguje a také se musíte zaregistrovat, a vlastně podepsat různé dokumenty, že vy si od nich půjčujete automobil. Není to úplně jednoduché, ale věřte, že se jedná o velice solidní autopůjčovnu v Praze. A já to vždycky dokáži ocenit. Také ceny nejsou nikterak vysoké, takže se nemusíte bát, že když si půjčíte auto z autopůjčovny v Praze, že vám to vybere peněženku.