Představte si, že jste právě zakoupili dům se zahradou a s garáží, a zahrada je sice na hezkém místě se zajímavým výhledem, ale nachází se tu některé doslova obludné stavby, které ji proměnily v nevzhledné bludiště. Například betonové valy na záhonech, vybetonované škaredé chodníčky, a tak namísto travnaté plochy tu převládá beton, jako někde na dvoře továrny na automobily.

betonový val

Máte-li dostatek vůle, psychické odolnosti a fyzické síly, mohli byste se do rekultivace zahrady pustit sami. Vtisknete pak vaší parcele podobu, jakou si přejete, abyste se tu cítili příjemně a mohli na zahradu také vpustit vaše přátele, až k vám zavítají na návštěvu.

tryskání potrubí

Pronájem a prodej diesel kompresoru

Jestliže si pronajmete od stavební firmy kompresor diesel piskovacky.cz, máte vystaráno. Jen stěží byste bourali beton ručním nářadím anebo tehdy, kdybyste si na to vypůjčili elektrické kladivo. Pneumatická sbíječka si poradí s betonem o jakékoli síle, není pak problém ze zahrady odstranit cokoli, co tam dle vašeho názoru nemá co pohledávat. Pochopitelně budete potřebovat fyzickou zdatnost a odolnost, ale toto vám zřejmě nemusíme připomínat. Diesel kompresor je zkrátka silný společník, který vaše schopnosti dokonale prověří, ale zároveň vám nabídne obrazně řečeno kamarádství a přátelství i v těžkých chvílích.

Někteří lidé si při svépomocné akci uvědomí, že by sami dokázali ovládnout tuto živnost, a tak se mohou rozhodnout stavební kompresor zakoupit, a provozovat něco podobného, s čím již mají osobní zkušenosti z vlastní parcely. S pomocí kompresoru lze nejen pracovat s pneumatickým kladivem, ale i s pískovačkou, respektive pískovací tlakovou pistolí, která odstraňuje korozi, nánosy barev, olej a další nečistoty z povrchu kovových předmětů, nejčastěji z ocelových konstrukcí. Ke stavebnímu kompresoru lze navíc zapojit i další zařízení, které vyžaduje tlak vzduchu ke své práci.