Snad každý už někdy slyšel o pobytu v Jeseníkách. A kdo ne, tak ten to musí napravit. Jeseníky jsou totiž nádherné místo s úžasnou přírodou a výhledem na vzdálené okolí. Co takhle udělat partnerce radost a vzít ji do našich apartmánů Jeseníky Apartmanymax? Určitě se jí tady bude líbit. V ceně je nejenom ubytování, ale i snídaně v ceně, wellness, nebo třeba sauna. Každý si tady najde to své. Mimochodem, věděli jste, že wellness vás třeba perfektně může zbavit bolesti zad? Mnoho lidí to neví, ale opravdu to tak je a je to tak jednoduché. Já osobně wellness úplně zbožňuji a letos mě přítel do wellness vezme, slíbil mi to.

a

A přemýšlím, že bych mu mohla právě Jeseníky ukázat. Příjemné místo, kde si člověk odpočine, načerpá energii a bude se cítit fakt dobře a božsky. A to je někdy potřeba. Taky občas zapomínám na to, že bych si měla odpočinout a myslet taky trochu i na sebe, ne jenom na ostatní. Ale ono je to docela těžké. Já prvně myslím vždycky na ty druhé než na sebe. Ale tentokrát jsem udělala výjimku a výlet si uděláme, uděláme si hezký den a oba si konečně po dlouhé době odpočineme. Už se na to těším. Pořád jenom pracuji a na sebe vůbec nemám čas.

a

Do toho se snažím skloubit ještě rodinu a domácnost a není to ale vůbec lehké. Ale zatím to nějak zvládám, a to je nejdůležitější. Je dobře, že jsem se konečně odvážila zvolit a udělat si trochu volna. To bude balada. A co vy? Jak jste na tom? Taky občas zapomínáte na to, že byste si měli udělat čas i sami na sebe a nemyslet pořád jenom na ostatní? Věřte mi, že čas strávený relaxem a odpočinkem vám jenom prospěje a dobije vám baterky tak, že z toho budete nadšení. A ideální je zavítat do apartmánů Jeseníky, které jsou úžasným místem k odpočinku a k tomu, abyste si konečně trochu odpočinuli a zrelaxovali svoji mysl a i tělo….