Pořádání firemních večírků, například v období Adventu před vánočními svátky, bývá poměrně častým jevem. Zaměstnanci se tu sejdou v hojném počtu ve slavnostní atmosféře a bilancují hospodářské i etické výsledky svého celoročního úsilí. Párty bývají velmi vzdušné, nemívají žádný pevný řád, a tak se tu může například v případě zaměstnanců letecké společnosti potkat vedle sebe letecký mechanik, stewardka, kapitán letadla a podniková účetní. Všichni si připíjí na zdraví a zábava nevázne až do pozdních nočních hodin.

dívka bez podprsenky

Muži to mají na takovýchto a podobných oslavách snazší, protože postačí, když se obléknou do saka, košile s kravatou a kalhot, a mají vystaráno. Ženy musí být mnohem více kreativní, musí se snažit dobře kombinovat obuv a šaty, které mohou být celistvé nebo dílčí v podobě kostýmu, složeného z halenky a sukně. Pod halenku napasují podprsenku, a jste v zásadě na párty připravené.

firemní večírek

Jenže podprsenka škrtí a navíc není ani zdravá, co se týče přirozené stavby ňader, respektive jejich tvarů, protože způsobuje ochabování svalů hrudníku, které jim dávají ideální podobu. Mnohem výhodnější, než spoléhat na podprsenku, je vsadit na nálepky na bradavky. Jsou to ochranné kulaté terčíky, malé kroužky v tělové barvě, které bradavky ukryjí pod každou halenkou, tričkem nebo jiným ošacením, a máte pak jistotu, že nebudou bradavky viditelné za žádných okolností.

Velkým faux pas by bylo ponechat prsní bradavky volné a viditelné, což by právě na firemním večírku mohlo způsobit i jisté nepříjemnosti z řad mužské i ženské populace. Nezapomínejte, že muži reagují na viditelné bradavky velmi citlivě, a představují pro ně silnou erotickou a sexuální výzvu, mění se tím jejich chování i postoje a zbytečně si komplikujete život. Zachovejte raději „dekorum“, zůstaňte dostatečně sebevědomé a ukazujte své bradavky jen tomu, koho skutečně milujete.