Mít vlastní rodinný dům chce mnoho lidí. Jen málokdo si ale dnes nemusí brát hypotéku. Jestli ji máte schválenou a teď už jen hledáte vhodný pozemek, jste zhruba v půli cesty. Vlastní dům můžete mít poměrně snadno, ale musíte vědět jak na to. Ujasněte si, jak by váš dům měl vypadat a kde chcete bydlet. Spousta pozemků je totiž rozebraná a jen ztěží najdete pozemek v místě, které se vám líbí. Největší zájem je tradičně o rovinné pozemky v blízkosti měst. V dnešní době podobný pozemek bude stát daleko více než před pár lety. Nicméně pokud se vám podaří vhodný pozemek sehnat, máte vyhráno. Teď už jen sehnat někoho kdo vám postaví dům.

montáž dřevostavby

Líbil by se vám třeba bungalov 3+1? Můžete ho mít jako zděný dům nebo jako dřevostavbu. Jsme solidní a hlavně spolehlivá firma, která vám postaví přesně to co si vyberete. V nabídce máme mnoho typových projektů, z nichž si určitě vyberete. U každého domu najdete jeho kompletní popis včetně fotografií exteriéru a interiéru, a také si můžete prohlédnout půdorys. Díky tomu budete vědět, který dům vám bude vyhovovat nejvíce. Pokud si chcete ověřit zda jsme opravdu tak spolehliví jak tvrdíme, na našem webu si můžete projít recenze od našich klientů, kteří již v domech bydlí.

peníze dům

Co si vybrat?
Dřevostavba je vhodná hlavně pro klienty, kteří potřebují velmi rychle bydlet. Dřevostavba se staví jen pár týdnů a to včetně kompletního krovu. Oproti tomu výstavba zděného domu trvá násobně déle. Jestli potřebujete mít střechu nad hlavou za krátkou dobu, vyberte si určitě dřevostavbu. Máme svoje dodavatele i šikovné řemeslníky, díky kterým rostou naše domy jako po másle. Každý dům je dodávaný v určitém standardu, a je samozřejmě možné se domluvit například na změně barvy oken nebo fasády. Pokud vás napadají jakékoliv dotazy, určitě se na nás obraťte a my vám je rádi zodpovíme.