Na svatbách je krásná jejich rozmanitost. Na sociálních sítích si můžete prohlédnout fotografie z různých svateb, které na sítě umisťují novomanželé nebo třeba právě fotografové či svatební koordinátorky. V podstatě každý, kdo se jakkoliv podílí na přípravách svatby, ať už je to cukrář, kuchař nebo výrobce šperků si dává na sítě svoje výrobky, protože je to pro ně jednoduchá a skvěle dostupná reklama. Na sítích hledá spousta lidí inspiraci, a tak snadno narazí na stránky člověka, kterého hledají. Jinak to není ani u fotografa.

svatební tabule

Snad každý pár chce mít svoje svatební focení https://yorge.com/svatebni-fotograf-uherske-hradiste/, které může trvat od rána až do noci . Vždycky záleží na konkrétní domluvě. Můžete si nechat nafotit celý den od prvních příprav až do ukončení svatebního veselí. Dnes je moderní že fotografové fotí přípravy svatebního místa, nevěsty i ženicha, obřad, hostinu i zábavu, která většinou tvá až do pozdních nočních hodin.

Proč si pozvat fotografa?
Někteří novomanželé mají dokonce připravený zvláštní stůl k hostině pro koordinátorku, fotografa a kameramana. Tito lidé na svatbě mohou trávit celé hodiny a někdy i dokonce celý den, a tak mají připravené pohoštění i pro ně. Je to hezké gesto, které dává najevo, že si lidí vážíte. Fotografa je dobré si pozvat, protože není vhodné abyste si svatbu fotili na telefony. Svatbu si mají všichni užít, aniž by celou dobu zírali do telefonů. Od focení je to totiž jen krůček k tomu, aby si hosté například psali zprávy a nebo sledovali sociální sítě, což rozhodně není žádoucí.

nevěsta a ženich

Mnoho párů společně se svatebním oznámením posílá hostům i informace o svatbě, které mohou obsahovat třeba informace ohledně svatebních darů, programu svatby nebo o tom, aby telefony nechali všichni v kapsách či na pokojích. Fotograf zvládne vše důležité vyfotit sám, v daleko lepší kvalitě, a bude jistě mít lepší nápady na hezké fotky.