Představte si rozlehlou krásně posečenou louku. To je nádhera, co? Úplně by se chtělo recitovat: Velké širé rodné lány, jak jste krásny na vše strany. Ale zkuste pak na tu samou louku přijít za pár týdnů nebo ještě později. A už se vám nebude chtít recitovat. Už to tam tak dokonalé nebude. A čím později tam zase přijdete, tím to bude vypadat hůř. Tráva přeroste, objeví se tam nějaké nálety, a než se nadějete, bude z toho skoro džungle. A ta se nelíbí nikomu. Že vezmete sekačku nebo kosu a poradíte si s tím? Tomu nevěřte. Velká travnatá plocha není to samé, co kousek trávníku kolem domu.

kvetoucí trávník

Na to už jedinec s kosou nebo zahradní sekačkou nestačí. Na to je třeba víc lidí nebo dokonalejší technika. A nejlíp obojí. Ale takovou techniku obyčejní lidi doma nemají. A přemluvit někoho, aby vám s tím pomohl, taky není snadné. A někdy je to nemožné. Takže je třeba najít odbornou pomoc. A kde ji hledat? Přece tam, kde se na tuhle práci specializují a kde logicky u sekání trávy cena za hodinu Seceni-mulcovani není přehnaná. Nikdo přece nechce mizerně odvedenou práci za hromadu peněz. Každý chce naopak jen to nejlepší a levně. A to zrovna tady nabízejí.

žena v trávě

I sečení traktorem s mulčovačem, i sečení křovinořezem, i sečení zahradní sekačkou a zahradním malotraktorem, i sekání trávy zahradním traktorem, i využití lesní frézy. To všechno se tady dá za příznivou cenu zajistit. I když je potřeba sekat nějakou plochu pravidelně, i když jde třeba o jednu jedinou jednorázovou akci. Prostě přijedou, prohlédnou si to a po dohodě to posekají. A majitel? Ten se nemusí vůbec o nic starat, nemusí se ani trochu namáhat. A přesto mu to tam krásně vypadá. Tak krásně, že mu to určitě musí všichni závidět. Všichni, kdo nevyužívají stejné pomocníky. A sousedi a kolemjdoucí to teda můžou závidět i vám, když máte takovou plochu a necháte si s ní pomoct.