Pustili jste se do výběru betonového plotu? Chcete mít trochu přehled, co jaký vzhled obnáší a jak plot může vypadat? Je to naprosto jednoduché dáme vám pár rad, podle kterých si uděláte přehled. Betonové ploty již v dnešní době nevypadají tak jak kdysi. Kdy se snažili o nějaký vzhled a částečnou průhlednost. Dnes je to už trochu jiné. Co nás bude v první řadě zajímat, je průhlednost plotu. Zda si přejete, aby byl plot celiství, což znamená zcela neprůhledný, nebo zda dáváte přednost variantě, která má určitý styl mezer a otvorů. Chcete naprosté soukromí a volnost pohybu, volte neprůhledný vzor.

betonové ploty cena montáže

Protože vidět vás promenádovat se nahý nebo ve spodním prádle určitě nechcete. Přece jenom se ukazovat sousedům v negližé je trochu dost odvážné. Ovšem jestli takové sklony k odhalování nemáte, můžete zvolit částečně propustnou variantu. Může se jednat o vzorový beton, který zajistí částečnou propustnost světla. Může mít tvar vlnek, oček, mřížky nebo lamely. To je již na vašem stylu. Dá se zajistit jen částečná propustnost ve vyšších místech. Co se tím vlastně myslí. Můžete si vybrat z varianty, kde je spodní část plná bez otvorů a na ní navazuje část prodyšná. Máte tedy variantu něco mezi.

betonové ploty cena montáže

Druhou důležitou věcí je samotný vzhled. Ten se v betonovém odvětví dostatečně rozšířil. Beton může mít vzhled dřevěných prken, které vážně vypadají jako dřevěné desky, až když přijdete blíže, zjistíte, že se o dřevo nejedná. Dále tvar cihlový, které mohou být rovné, což se jeví, jako klasická cihla nebo tvar nerovný, což už trochu zavání vzhledem kamene. Ovšem ne úplně neboť tvar kamene máte taky na výběr. Další variantou je skládaný kámen, který vypadá jako dobře uspořádané tvary čtverců a obdélníku. Je toho hodně a každý má svůj jedinečný vzhled. Samotná cena montáže betonového plotu je dána ceníkem vybraného zboží, které vám ráda poskytne každá firma, stačí jen vyplnit předběžný dotazník.