Co to jsou vchodové stříšky Kmkdesign a kam se upevňují? To si teď rádi řekneme, abyste měli i v tomto jasno. Vchodové stříšky jak už z ní z názvu jsou u vchodu. U jakého vchodu? To je prakticky jedno. Mohou být do vchodu bytového domu, chaty, vstupu do nemocnice, zadního evakuačního vchodu a u mnoho dalších vstupů a výstupů. Jedná se tedy, o dveře kudu vstupujeme, nebo vycházíte ven. Vchodové stříšky se umisťují přesně nad tyto vchody. Proč zrovna sem. Má to svou podstatu. Jsou zde kvůli vašemu úkrytu. Můžete se pod ně schovat při dešti, ale i při slunečném dni, kdy si chcete jít na chvilku zakouřit, neboť máte polední pauzu. To ovšem nesmí každý.

vchodové stříšky

Některé jsou kvůli tomu, aby do vstupu zbytečně nepršelo. Neboť při prudkém dešti můžete mít místnost u dveří zcela vytopenou, když budete mít otevřené dveře. Chrání vám tak vstupní prostor, kde se můžete oklepat od vody, v klidu zavřít deštník a vyklepat z něj přebytečnou vodu. Nemusíte si ho tahat až domů, kde byste opakovali stejný čin jako před samotnými dveřmi. Tak si domů nezanesete nepořádek. Stříška tedy je i pro vaše pohodlí. Určitě jste již takové přístřešky viděli. Většina domu je má při vstupu, když tedy nejsou kryty samotným domem, který má před verandu.

vchodové stříšky

Je to vlastně na ten stejný princip, akorát stříšky nejsou tak velké, aby se vám pod ně vlezla lavička na posezení. Slouží tedy k vaší ochraně před deštěm, než najdete v kabelce klíče a strčíte je do zámku. Abyste nebyli mokrý jako psy. Většinou se s nimi setkáte na domech, kde žijí starší lidé, ale i u těch mladších. Vchodové stříšky jsou řešením, které se dá řešit i když již máte dům postavený nebo je to starší dům, který do posud žádnou vchodovou stříšku neměl. Vchodové stříšky se dají přidělat jednoduše navrtáním do domu. Nezabere to moc času a ani vás to nezatíží.