Každý si samozÅ™ejmÄ› žije tak, jak se mu to líbí. A já si myslím, že jsou opravdu různé způsoby životního stylu, jak ÄlovÄ›k může žít, ale aby s tím samozÅ™ejmÄ› nikoho neobtěžoval. Jsou totiž lidé, kteří právÄ› svým životním stylem obtěžují ostatní okolí a ostatní lidi. Je to potom velice smutné, protože potom také vznikají různé hádky a nedorozumÄ›ní, kdy potom tÅ™eba i sousedé se mezi sebou hádají a válÄí spolu. A slyÅ¡eli jste o takových dvou sousedech, kteří spolu válÄí už plných dvacet pÄ›t let? Opravdu si tohle nedokáži pÅ™edstavit? Já tedy bydlím sice v novém domÄ› teprve patnáct let, ale opravdu si nedokážu pÅ™edstavit, že bych s nÄ›kým už od prvního dne nového bydlení s nÄ›kým válÄila. A jeÅ¡tÄ› bych nÄ›kolik desítek let tÅ™eba pokraÄovala v tom válÄení mezi sousedy. Myslím si, že takový životní styl by nikdo nechtÄ›l.

Chci být lepší.

A také tady jde o zdraví, nejde tady jenom o mezilidské vztahy a hlavně mezilidské vztahy mezi sousedy, ale také o to, co jíme a nebo jak se chováme. Je logické, že když budeme konzumovat opravdu kvalitní a zdravé potraviny, že potom to také na nás půjde vidět, budeme takoví více klidnější a zdravější a budeme se cítit více fit a to nemluvím také o vzhledu, protože je logické, že pokud budeme užívat kvalitní potraviny, jako je například olivový olej nebo lněná semínka, tak naše pleť bude také více vyhlazená a pevná.

Příroda ke mně patří.

Tohle není jenom tak naoko a neříkám to jenom tak bokem, ale opravdu je to pravda, protože já jsem dermatoložka, takže vím, o Äem mluvím. Sice už tuto práci nedÄ›lám, nÄ›jak mÄ› to pÅ™estalo bavit, ale jsem dietolog a také vím, že pokud ÄlovÄ›k žije opravdu střídmý životní styl a peÄuje o sebe a také nezapomíná na pravidelný pohyb a na ovoce a zeleninu, tak potom se to odrazí na jeho životním stylu a zdraví. ÄŒlovÄ›k je potom samozÅ™ejmÄ› více zdravý a nemusí užívat tolik léků jako ÄlovÄ›k, který je stále nemocný.