V dnešní době existuje opravdu mnoho způsobů, jak člověk může bydlet. A to jako například tak, že bude bydlet v nájmu anebo v nějakém pronájmu. Já také kolikrát jsem už bydlela v takovém nájmu, kdy jsme si s přáteli pronajali veliký dům, kde byli čtyři místnosti, takže jsme tam potom bydleli čtyři lidé. A nejlepší na tom bylo, že nájem byl třeba sedmnáct tisíc korun. Takže jsme si to rozdělili mezi čtyři lidi a bylo to opravdu perfektní. Vlastně jsme měli úplně každý svou místnost, akorát jsme se dělili o kuchyň anebo o toaletu a koupelnu. Tohle je opravdu skvělá volba, když jsou třeba studenti v cizím městě a chtějí bydlet sami a nechtějí bydlet na koleji anebo sami v nájmu.

Bez peněz to prostě nejde.

Potom jsou samozřejmě tady také takové lepší způsoby, jako je například to, že si člověk vezme hypotéku. A hypotéku na to, aby mohl konečně už bydlet ve vlastním bydlení, aby mohl si třeba koupit byt anebo veliký dům¨. Ale záleží samozřejmě pouze jenom na vás, jak se člověk rozhodne, protože každého je volba, kde a jak bude bydlet. Mě se třeba například líbí, když lidé mohou bydlet v nájmu anebo také ve vlastním domově, protože když člověk chce bydlet, tak přeci záleží jenom na něm, jak se rozhodne.

Na hypotéku potřebujete peníze.

A opravdu nemá potom žádný smysl někoho nutit, aby bydlel tak anebo tak, protože si vzpomínám, jak moje máma stále bratra dokola nutila, aby šla bydlet do nájmu a aby si bratr nebral hypotéku. Můj bratr se totiž vzal americkou nebankovní hypotéku https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/. Když jsem se dozvěděla, že bratr si vzal tento typ hypotéky, tak jsem byla docela ráda, protože tuto americkou nebankovní hypotéku má i můj strejda, takže je s ní velice spokojený. Tak opravdu nechápu, proč by si tuto nebankovní americkou hypotéku nemohl vzít http://www.fnmotol.cz/kliniky-a-oddeleni/cast-pro-dospele/oddeleni-spondylochirurgicke/informacepropacienty/co-si-vzit-do-nemocnice/ i bratr, když tato hypotéka je opravdu perfektní a má samé skvělé recenze. A vy byste si troufli na hypotéku, nebo byste bydleli hlavně v nájmu?