Mladistvý vzhled je možné si udržet dokonce déle než byste čekali. Nejen ženy, ale i muži chtějí vypadat dobře. Je možné si udržet mladší vzhled i když už jste dávno v důchodu. Je potřeba na tom ale pracovat už v mládí. Okolo třicátého roku věku náš organismus přestává produkovat kolagen, který má na náš vzhled obrovský vliv. Díky kolagenu naše pokožka stárne pomaleji. A právě na naší pokožce je vidět náš věk nejvíc. Pleť, dekolt a ruce prozradí kolik nám je, a mnoho lidí vypadá starší. Je to kvůli vráskám a pigmentovým skvrnám. Obojí se u žen i mužů vyskytuje v hojném počtu. Kdo si myslí že s tím nejde nic dělat, ten se plete.

starší paní

Skvělý bojovník proti pigmentovým skvrnám je krém s ochranným faktorem, který by měli používat všichni po celý rok, a v létě by UV faktor neměl jít pod 50. Nestačí si ráno namazat obličej, je potřeba myslet i na ruce a dekolt a krk. Tato místa jsou slunečnímu záření vystavena nejvíce a paradoxní na jejich ochranu zapomínáme. Co se týče pevnosti pleti a vrásek, je důležité používat kolagen. Právě dík němu je naše pokožka pevná. Kromě toho že má vliv na pokožku, díky němu máme i pevné vlasy, nehty, kosti a dobře nám fungují klouby.

prášek kolagen

Lámete si hlavu nad tím jaký je nejlepší kolagen na našem trhu? Mezi nejlepší kolageny patří Orca collagen, což je čistí přírodní kolagen vyráběný z mořských ryb. Právě tento druh kolagenu je nejlepší protože se snadno vstřebává. Orca má svoje výsledky vědecky podložené, takže se nemusíte bát investovat právě do těchto kolagenových drinků. Prášek se velmi snadno rozpustí ve vodě a nápoj je připravený k pití. Je potřeba kolagen začít užívat už okolo třicátého roku, protože právě v tomto věku už nám začíná chybět.

Čím dříve začnete, tím lépe budete vypadat
To jak budete vypadat třeba za deset let závisí na tom jak se už teď budete o svoje tělo starat nejen zevnitř, ale i zvenčí.