Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem partnerovi řekla, že už je konečně čas, abychom si pořídili nové auto. Naše staré auto jsme už měli asi desátým anebo jedenáctým rokem a taky to šlo na tom vidět. Tedy ne, že by auto bylo opravdu k ničemu. Ono vlastně dobře jezdilo, ale už mě to nebavilo jezdit s takovým starým autem. A nejhorší na tom bylo, že třeba všechny kamarádky okolo si už také pořizovaly nové auto anebo už třeba rok či dva roky měly nové auto a my stále nic. Přitom ale jako finanční nouzí nějak netrpíme. Ale nechtěli jsme také dávat opravdu celou částku. Chtěli jsme to mít na splátky. Ale také partner byl kdysi v insolvenci.

Jezděte vždy opatrně.

Takže jsme si mysleli, že s partnerem asi žádnou půjčku anebo leasing ani nedostaneme. A to kvůli tomu, že partner byl kdysi v insolvenci. Já jsem se naštěstí do žádných dluhů nedostala. Auto na splátky po insolvenci https://goldbanking.cz/nabidka/ vážně jde. Třeba když někdo je v insolvenci, tak samozřejmě to je také možné, ale řeknu vám, že ještě donedávna jsem vůbec netušila, že někdo si může vzít auto na splátky, i když jste v insolvenci anebo když byl v insolvenci. Je to docela takové zajímavé. Ale pokud byste chtěli vědět více informací, zkuste se podívat na webové stránky goldbanking.cz, kde najdete nabídku.

Byli jste v insolvenci? To nevadí.

Samozřejmě, že někdo si vezme také auto na leasing, ale auto na splátky, i když jste v insolvenci, tak to také je možné. Je to docela skvělé. Také jsem ale kolikrát přemýšlela, jestli je to vůbec vhodné, když vlastně člověk, který byl v insolvenci, jestli potom bude také splácet leasing nebo splátky na automobil? Řeknu vám, že je to takové kontraproduktivní a docela náročné. Kdyby bylo na mě, tak bych o tom dlouho uvažovala, ale my s partnerem opravdu automobil chceme. A když už nyní partner je opravdu v pohodě a už je šest let bez dluhů a opravdu dobře pracuje a také šetří, tak jsme si řekli, že auto na splátky, i když byl partnerem v insolvenci, že si vezmeme. Že to riskneme a uvidíme, jak to bude dál.