O našich sklenících bychom mohli psát romány, samozřejmě ty s dobrým koncem. Více jak třicet let se věnujeme jejich výrobě a uspokojili jsme svými zakázkami již mnoho zákazníků. Reference od nich jsou pro nás velkou odměnou. Do své výroby komponujeme moderní prvky, čímž naše výroba se drží stále na špičce kvalitních produktů. Je pravdou, že skleněný skleník je klasikou v zahradnictví, ale dohání ho novější materiál, kterým je polykarbonát. Takže v podstatě české skleněné skleníky mají dlouholetou tradici a s naší moderní technologií budou patřit k nejlepším pomocníkům.

skleník ze skla

Nabídka skleníků z naší dílny

  • Můžete si vybrat odpovídající délku i šířku, podle toho, jak velký skleník budete potřebovat, nebo se vám vejde do volného prostoru. Rovněž si můžete vybrat i například skleníkovou přístavbu, která funguje na stejné bázi. Dokonce není problém si podle vybraného modelu svůj skleník prodloužit a to vždy v délce 0,5 metru.
  • Skleník ze skla nemusíte zasklívat s tmelem, to skutečně není zapotřebí.
  • Pozinkovaná konstrukce je tloušťky 1 – 3 mm, hodně záleží na zatížení jednotlivých částí skleníku. Pokud se rozhodnete, že chcete konstrukci v některé z barevných verzí RAL, poté ani to není pro nás žádný problém.
  • Výplň tvoří sklo Hélios, které má tloušťku 4 mm a rozhodně si umí poradit s UV paprsky, díky tomu není zapotřebí skleník nijak stínit, což je opět o práci méně.
  • K vašemu vybranému skleníku získáte rovněž veškerý kotvící a spojovací materiál a platí to i v případě těsnící gumy, která patří pod výplně oken a dveří

skleník
Skleníky dopravujeme po celé České republice zdarma, a pokud byste si nevěděli rady nebo neměli odvahu s jejich montáží, tak samozřejmě je možné si společně s objednávkou objednat i naši odbornou montáž. U nás si můžete zakoupit i další praktické doplňky, které vám zpříjemní práci na zahradě.